| hakkımızda | iletişim |    Linkler

 
 eMail Duyuru ve Haber Listesi

Haber ve Duyuru
Listesi - Üyelik !
 

 
  Rekare Google Plus
 

Hizmetler

  

Ar-ge ürünlerimizin dışında, danışmanlığını yapmış olduğumuz "Güvenli Internet Teknolojileri ve Güvenlik Konseptleri" ile ilgili olarak hizmetlerimiz de bulunmakatadır. Sadece ürün veya çözüm önermenin dışında teknik servis hizmetlerimiz ve proje danışmanlık hizmetlerimiz ile müşterilerimize özel hizmetler vermekteyiz. 

 

Ayrıcalıklı konularda bayi ve müşterilere yönelik eğitim hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

  Rekare HizmetlerRekare Servis ve Destek Hizmetleri


Bayi ve müşterilerimize yönelik olan hizmetlerimiz 5 ana başlık altında toplanmaktadır;

 

  • Konusuna göre Teknik Servis Hizmetleri 
  • Ürün Kurulum ve Konfigürasyon Hizmetleri
  • Bakım Anlaşmaları
  • Teknik Personel Temini Hizmetleri (outsource – onsite support)
  • Eğitim Hizmetleri 
 

Proje öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da desteklerimiz müşteri memnuniyeti oluşturmak amacı ile verilmektedir. Her zaman İş Ortaklarının yanında olan Rekare uzmanlıkları doğrultusunda ürünlere uzaktan destek ve gerektiğinde yerinde destek hizmetlerini vermektedir. Temel destek hizmetlerinin yanında periyodik bakım ve servis anlaşmalarımız da bulunmaktadır.


Rekare servis hizmetleri ile ilgili detaylar aşağıdaki dökümanda yer almaktadır.

 

pdf  Rekare Servis Hizmetleri Tanıtım 


 

Logix Ürünleri Destek ve Garanti Kapsamı

 

Logix ürünü kendi Ar-ge ürünümüz olup, ürünlerimize yönelik kurulum ve teknik destek hizmetleri bayi ve/veya çözüm ortaklarımız ile birlikte verilmektedir. 


Yeni satın alınan Logix ürünleri; 1 yıl süre ile yazılım versiyon güncellemelerinin ve yamalarının (bug, fix ve patch) müşteriye internet aracılığı ile iletilmesini, mesai saatleri içerisinde bu konuda telefon/e-mail ve uzaktan bağlantı desteği ile hata tespit hizmetlerinin verilmesini kapsamaktadır. 1 yılın sonunda güncelleme bedeli karşılığında bu hizmetler yenilenmektedir. 

 

Teknik servis ve eğitim hizmetleri; bayi talepleri doğrultusunda müşteriye eğitim, ürün kurulumu ve teknik servis hizmetleri belirtilen ücretler karşılığında verilmektedir. 


Logix ürünlerinin yazılım ve donanım garantileri ve ürün destek kapsamı aşağıdaki dökümanda yer almaktadır.

  Logix Logo

 

 


Destek Talebi...


Destek talepleriniz için aşağıda yer alan e-mail adresinden, iletişim bilgileriniz ve sorunu detaylı olarak bizlere yazarak ve eğer mümkün ise hata ekran görüntüsünü de ekleyerek bizlere ulaşabilirsiniz. Teknik destek elemanlarımız gün içerisinde sizlere servis vereceklerdir. 


 

İletişim ve Bilgi formu doldurarak bizlere taleplerinizi bildirebilirsiniz, form için tıklayınız !


Rekare Sunum
 
 
  
  
 
Kosgeb


TUBITAK


Ulutek