| hakkımızda | iletişim |    Linkler

 
 eMail Duyuru ve Haber Listesi

Haber ve Duyuru
Listesi - Üyelik !
 

 
  Rekare Google Plus
 

Kurumsal Alt Yapı ve Linux Çözümleri

 ana sayfa > çözümler > kurumsal linux çözümleri

Linux Network


Kurumsal Ağ ve Alt Yapı Hizmetleri - Linux Çözümleri

 

Kurumsal network ve işleyen bir alt yapı kurulumu; gerekli olan donanım ve lisanslama maliyetleri artı kullanıcı sayılarına göre maliyetler de eklendiğinde, kurumlar için büyük yük oluşturmaktadır. Kurulumun dışında sürdürülebilir bir sistem için bakım ve servis giderleri de yüksek tutmaktadır. Bugün adını hepimizin çok iyi bildiği telko, gsm veya büyük firmaların çoğu maliyet ve performans açısından Linux çözümlerini tercih etmektedirler.

 

Rekare, sahip olduğu Ar-ge kültürü ile açık kaynak kod ve Linux sistemler konusunda engin tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Bu alanda öncülük yapan firmamız kendi iç kullanımında tüm sunucu ve kullanıcı makinelerinde Linux işletim sistemleri ve uygulamaları kullanmaktadır. Bu konuda önemli müşteri referanslarımız da bulunmaktadır. Her geçen gün bu yönde talepler artmaktadır.

 

Lisanslama açısından 0 (sıfır) maliyet politikası ile Rekare, bu bilgi birikimini müşterilerine hizmet olarak sunmaktadır.

 

Kurumsal olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm sistemler; e-mail sunucu, web sunucu, dosya sunucusu, kullanıcı yönetimi, kullanıcı sistemleri, döküman uygulamaları, dosya paylaşımı, erp-crm gibi özel uygulamalar ve güvenlik çözümleri, sizlere diğer ürünlere kıyasla çok düşük maliyetlere sağlanabilmektedir.

 

Yukarıda görünen tüm kurumsal ağ alt yapısının tamamı Linux çözümleri ile kurulabilmekte ve donanım ihtiyaçları dışında lisans maliyeti çıkmamaktadır. Donanım konusuda da konsolide sağlamak adına sistemler sanal sunucu olarak da kurulabilmektedir.

 

 

           

 

 

Çözümlerimiz hakkında detay bilgi talepleriniz için [email protected] mail adresinden talepte bulunabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız veya yetkili bölge çözüm ortaklarımız tarafından size dönüş yapılacaktır.

 

İletişim ve Bilgi formu doldurarak bizlere taleplerinizi bildirebilirsiniz, form için tıklayınız !Rekare Sunum
 
 
  
  
 
Kosgeb


TUBITAK


Ulutek