| hakkımızda | iletişim |    Linkler

 
 eMail Duyuru ve Haber Listesi

Haber ve Duyuru
Listesi - Üyelik !
 

 
  Rekare Google Plus
 

Referanslar


Yaklaşık 20 yıl sektörde faaliyet gösterince haklı olarak bir çok müşteriniz oluyor ve referans listelerinize başarı öyküsü olarak yansıyor.

 

Bakıldığında kendi Ar-ge ürünlerimize yönelik referanslar ağırlığı oluşturmaktadır. Bunun yanında özel projeler, müşteriye özel çözümler de bu sayıyı arttırmaktadır. Danışmanlık yaptığımız sayısız müşteriler, bizlere yeni fırsatlar olarak geri dönüş yapmaktadırlar.

  referanslar

 

Referanslarımızı sondan başa sırayalacak olursak öncelikle Logix'ten başlamamız gerekiyor.


Logix Referanslarımız


2009 da Ar-ge sonrası satışına başlanan ürünlerde yaklaşık 250 ye yakın müşteri referansı bulunmaktadır.


Rekare, bayi ve çözüm ortakları ile müşterilerine satış ve hizmet götürken, Logix ürünleri ile başta Marmara bölgesi olmak üzere belli başlı şehirlerde Türkiye çapında referanslara sahiptir. Bölgesinde satış ve teknik destek hizmetlerini yürütebilen yeni çözüm merkezleri ile genişlemeye devam ederek tüm Türkiye'ye çözüm ulaştırmayı amaçlamaktadır. 

 

 

pdf Logix ürünleri ile ilgili referansları ürün sayfasında bulabilirsiniz - www.logix.ws/referanslar

  

pdf Logix bayi ve iş ortakları listesini ürün sayfasında bulabilirsiniz - www.logix.ws/isortaklari

 


Web Portal e-Ticaret Referanslarımız


Kolay yönetilebilen kullanıcı dostu ara yüzler tasarlayan firmamız aynı ilkelere ile web portal ve e-ticaret sayfaları için de alt yapılar geliştirmiştir.

 

Bu portalları yönetmenin dışında başka web portal ve ara birimler ile haberleşmesini sağlayacak XML uygulamaları da geliştirmiştir.  

 

Öncelikle kendi web sayfalarımızda kullandığımız bu yönetim alt yapısı bugün marrket.com ve boturk.com sayfalarında aktif olarak çalışmakta, binlerce bayi ve müşteriye hizmet vermektedir.Datacenter Referanslarımız

 

Ar-ge alt yapısına destek ve kendi ürünlerimizin ihtiyaç duyduğu servisler için oluşturduğumuz Datacenter, zaman içinde domain ve hosting hizmetleri için Witamin.net adı altında hizmet verilmeye başlanmıştır.

 

Kiralık sunucu hizmetleri ve 1000'e yakın müşterisine hizmet veren bu alt yapı istenildiği taktirde başka müşterilere de kurulabilmektedir.

 

 

 

Sincap Linux Yönetim Paneli Referanslarımız


2005 yılında piyasaya sürülen Sincap ürününün satışı 2011 yılı sonuna kadar devam etmiş ve yaklaşık 200 müşteri referansına ulaşmıştır.

 

2011 yılında beta sürümü ve 2012 yıl başında bu ürünün yeni versiyonu olan Logix Server ürünü duyurulmuştur. Bugün halen Sincap'ı kullanmakta olan memnun müşterilerimiz bulunmaktadır. Logix Server ürünün duyurulması ile birlikte yeni versiyon geçişleri başlamıştır.


Logix ürünlerinin referansları her gün artmaktadır, lütfen bizi takip edin, www.logix.ws.
Rekare Sunum
 
 
  
  
 
Kosgeb


TUBITAK


Ulutek